Korzystaj z usług Twojej osobistej stylistki

Z naszych usług korzystają osoby, które chcą odkryć swój styl, ale także te, które świetnie się ubierają lub dużo pracują, ale chcą zaoszczędzić czas i pieniądze.

IS_1613

Pierwsza konsultacja

Podczas konsultacji, stylistka stworzy Twój stylowy profil, w którym dobierze pasujące Ci kolory, określi Twój typ sylwetki i wspólnie wypracujecie indywidualny styl. Następnie będziesz mogła korzystać z kolejnych usług.

Cena 289 zł 

IS_1547

Przegląd garderoby

Wyselekcjonujecie ubrania, które stanowić będą podstawę Twojej garderoby i stworzycie gotowe zestawy. Ponadto określicie Twoje preferencje zakupowe i przygotujecie listę rzeczy, których brakuje w Twojej szafie.

Cena 750 zł 

IS_1353

Zakupy stacjonarne

Podczas zakupów, Twoja osobista stylistka pomoże Ci wybrać rzeczy, które pasują do Twojej sylwetki, typu kolorystycznego oraz stylu, a przede wszystkim te, które komponują się z tym co masz już w swojej szafie.

Cena 850 zł 

Korzystaj w abonamencie od 99 zł miesięcznie

Pierwsza w Polsce usługa osobistej stylistki na abonament. Wybierz pakiet, zarejestruj konto i opłać pierwszy miesiąc, aby od zaraz korzystać z usług!

USŁUGA DODATKOWA

Zakupy on-line standard

Kiedy nie masz czasu na zakupy w sklepach stacjonarnych czy internetowych, zleć zakupy Twojej osobistej stylistce. Po poznaniu Twoich potrzeb, otrzymasz do 20 propozycji ubrań, których potrzebujesz i które doskonale Ci pasują.

Cena 250 zł 

USŁUGA DODATKOWA

Zakupy on-line premium

Jeśli chcesz, aby Twoja osobista stylistka, stworzyła Ci kilka gotowych zestawów ubrań, do pracy, na weekend czy na ważne wydarzenie – wybierz tę usługę. Otrzymasz do 40 propozycji ułożonych w gotowe zestawy pasujące do Twojego stylu i sylwetki.

Cena 350 zł 

USŁUGA DODATKOWA

Szybka porada on-line

Nie wiesz w co masz się ubrać, jak dobrać ubrania do zestawu na ważne wydarzenie lub po prostu potrzebujesz porady? Skontaktuj się z Twoją osobistą stylistką przez telefon, Messenger lub WhatsApp i skorzystaj z jej wiedzy wtedy kiedy potrzebujesz.

Cena 80 zł/h 

Wybierz abonament i korzystaj od 99 zł miesięcznie

Możesz wykupić usługi jednorazowo lub korzystać z nich w niskim abonamencie. To pierwsza taka oferta w Polsce.