Stylowo plus size

90/60/90, ideał? Czy w ogóle istnieje idealny rozmiar? Otóż nie, moje drogie. Nie ma takiego rozmiaru. Ale…. Są idealne fasony dla każdego typu sylwetki. Wszystkie kobiety niezależnie od rozmiaru jaki noszą, mogą wyglądać stylowo, seksownie i z klasą. Jak tego dokonać? A no właśnie. Podnieś głowę do góry i ubierz się w kolory. Zawsze zastanawiałam się, dlaczego kobiety plus size zasłaniają swoje ciała ciemnymi PŁACHTAMI (wybaczcie, ale tak to widzę), zakrywając wszystko to co w nich najpiękniejsze.

Zacznij od podstaw

Stań przed lustrem i sprawdź jaki masz typ sylwetki. Wskaż wszystko co w sobie lubisz, np. duży biust, piękne ramiona czy kształtne biodra. Teraz, załóż na siebie ulubioną sukienkę, spodnie czy bluzkę. Odpowiedz sobie na pytanie „Dlaczego akurat tą rzecz lubię?”. Może to kwestia koloru, a może dobrze dobrany rozmiar. Pamiętaj, że większy rozmiar nigdy nie odejmie nam centymetrów, a jedynie zaszkodzi Wybierając fasony z kontrastującymi wstawkami, sprytnie wyszczuplisz sylwetkę Nie ograniczaj się w kolorach, ale również we wzorach. Dobrze widzisz, we wzorach. Unikaj tych jaskrawych i rzucających się w oczy, ale postaw na pionowe pasy, które wydłużą Twoją sylwetkę.

z 1
z 2
z 3

I teraz to co najważniejsze. Chcesz dobrze wyglądać na zewnątrz? Zwróć uwagę na to co masz pod spodem. Czy masz odpowiednio dobrany biustonosz? Lub gdzie kończy się stan majtek Aktualnie na rynku jest wiele pięknych fasonów bielizny, która może zamaskować nasze mankamenty. Zwróć uwagę na materiały z jakich wykonane są ciuchy, które kupujesz. Wybieraj te naturalne, które nie będą powodować zwiększonej potliwości. I jak zawsze, będę powtarzać „mniej znaczy więcej”, zbyt dużo błysku nigdy nie będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Niestety, ale i tutaj możemy dodać sobie niepotrzebnych centymetrów.

z 5

Źródło zdjęcia: www.work18.sotyi.com 

z 6

Źródło zdjęcia: www.girlwithcurves.com

Projekt bez tytułu (3)

Dodatki do stylizacji

Tyczy się to również rajstop, lepszym wyborem będą te matowe. Świadomie dobieraj dodatki do stylizacji. Mikroskopijne torebki mogą Cię powiększyć, a tego efektu chcemy uniknąć. A poza tym, duża torebka to możliwość zabrania wszystkich „niezbędnych” rzeczy. A teraz czas na zakupy! Ale gdzie? Mamy wiele możliwości, mnóstwo sklepów wprowadziło do swojej oferty rozmiary do nawet 4XL (przykładem jest znana marka H&M) czy do 46-tego (TOP SECRET). Na stronach Zalando czy  Allani (jeżeli lubicie kupować bez przymierzania) można użyć filtrów, które pomogą nam w szybki sposób znaleźć interesujący nas rozmiar.

Jako zwolenniczka internetowych zakupów podpowiadam, że warto czytać tabele rozmiarów, to zdecydowanie ułatwi nam zakupy.

z 8