Pierwsze w Polsce usługi osobistej stylistki na abonament

INNER Stylists to pierwsza w Polsce sieć osobistych stylistek, których usługi możesz wykupić w miesięcznym abonamencie. Pomagamy odkryć swój styl oraz oszczędzać czas i pieniądze dzięki dobrze zorganizowanej garderobie i usługom Twojej nowej, osobistej stylistki.

LAT DOŚWIADCZENIA

+7

UBRANYCH KLIENTEK

+1000

PRZESZKOLONYCH STYLISTEK

+100

Odkryj swój styl, zorganizuj garderobę oraz oszczędzaj czas i pieniądze

INNER Stylists to pierwsza w Polsce sieć osobistych stylistek, których usługi możesz wykupić w miesięcznym abonamencie. Pomagamy odkryć swój styl oraz oszczędzać czas i pieniądze dzięki dobrze zorganizowanej garderobie i usługom Twojej nowej, osobistej stylistki.

EwaInner_004-2_q

Ogólnopolska sieć stylistek

Odkrywamy indywidualny styl

Pomagamy odkrywać indywidualny styl oraz opiekujemy się Klientkami i Klientami przez cały rok tak, aby w ich szafach pojawiało się tylko to co jest im naprawdę potrzebne i pasuje do ich sylwetki oraz charakteru. Dzięki temu wspieramy ich w rozwoju osobistym i zawodowym. Stworzyliśmy pierwszy na świecie abonament na porady osobistej stylistki.

Inner to wnętrze, dlatego naszą filozofią jest pokazać, w jaki sposób poprzez ubiór można zyskać pewność siebie i wyrażać swoją osobowość.

Podczas każdego spotkania, staramy się zrozumieć potrzeby Klientek oraz Klientów i dopasować do nich nasze usługi. Tworzymy niepowtarzalne relacje, które na długo pozostają w pamięci.

Pomagamy podkreślić atuty i wydobyć to co najlepsze. Wierzymy, że przekłada się to także na inne aspekty w życiu i pomaga łatwiej osiągać postawione cele.

Inner_trzykroki (1)

Warto z nami być

✓ Zamknięta grupa INNER Club

✓ Zniżki do marek dla klubowiczów

✓ Akademia dla przyszłych stylistek

✓ Indywidualne podejście

✓ Kompleksowe budowanie stylu

Trzy proste kroki na start

Stylowy profil 3_s

Krok 1 – Pierwsza konsultacja

Przegląd szafy stacjonarnie 2_s

Krok 2 – Przegląd garderoby

Zakupy ze stylistką

Krok 3 – Zakupy ze stylistką

W jaki sposób nasze klientki postrzegają INNER Stylists?

Anna z Opola

Dzięki INNER Stylists mam kontakt ze swoją osobista stylistką, która wie co lubię, jakie nosze rozmiary i co mi pasuje. Praktycznie raz w miesiącu ustalamy jakie zestawy stworzyć z tego co mam w szafie i ewentualnie co dokupić.

Paulina z Wrocławia

Prowadzę firmę i chciałam, żeby ktoś stworzył mi gotowe zestawy, które będę wykorzystywać na różne okazje – od oficjalnych, po wakacyjne. Moja stylistka zrobiła ze mną wywiad, stworzyła zestawy i zrobiła za mnie zakupy – ja tylko zapłaciłam.

Milena z Warszawy

Jestem stewardessą i ciągle jestem w biegu, nie mam czasu robić zakupów. Potrzebowałam kogoś, kto pozna moje potrzeby, zrozumie mój własny styl i pomoże mi robić zakupy wtedy kiedy potrzebuję.

Zofia z Wrocławia

Szkolenie bardzo bogate pod kątem merytorycznym, a dziewczyny, na czele z Ewą wspaniale przekazują wiedzę. Zajęcia praktyczne także świetne – dodają odwagi i motywują do dalszego rozwoju. To co wyróżnia szkolenie i co szczególnie doceniłam, to to, że od razu miałyśmy przejść do działania i przełożenia wiedzy na praktykę.

Marta z Warszawy

Stylowy Profil trafił w punkt w moje gusta. Jest cudowny, wreszcie wiem co nosić! W weekend szykuje się sprzątanie szafy! Gorąco polecam.

Agnieszka z Chorzowa

Szkolenie było świetnie zorganizowane, bardzo dużo wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Czułam się bardzo zaopiekowana, dostałam dużą dawkę energii i motywacji do działania jako osobista stylistka. Mój czas w INNER uważam za najlepiej wykorzystany w mojej ścieżce kariery.

Ola z Katowic

Kurs w INNER był strzałem w dziesiątkę! Jestem miło zaskoczona tym, ile uzyskałam wiedzy, jak wiele wsparcia dostałam od wszystkich dziewczyn i jak wspaniała atmosfera towarzyszyła nam przez te dwa wspólne dni. Wciąż jestem naładowana mega pozytywną energią i co najważniejsze siłą do działania!

Stylowy profil, przegląd garderoby, zakupy stacjonarne czy zakupy on-line

Usługi osobistej stylistki są dla osób, które chcą odkryć swój styl i wyglądać jeszcze lepiej oraz dla tych, którzy wiedzą jak się ubierać, ale chcą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Stylowy Profil (1)